Kancelaria Adwokacka

Ewa Kamińska

Adwokat Kraków

Porady prawne on-line

Kancelaria świadczy również usługi on-line poprzez elektroniczną obsługę Klienta i umożliwia uzyskanie szybkiej, aktualnej i rzeczowej opinii bądź porady prawnej, projektu umowy lub pisma procesowego np. pozwu, odpowiedzi na pozew, apelacji bez konieczności osobistego spotkania w zakresie przedstawionych zagadnień. Porady udzielane są 7 dni w tygodniu.
Celem uzyskania pomocy prawnej on-line należy:

1. Wysłać wiadomość email na adres kancelaria@adwokatkaminska.pl bądź wypełnić Formularz Kontaktowy z opisem swojej sprawy lub problemu prawnego oraz wraz niezbędnymi dokumentami.

2. Oczekiwać zwrotnej odpowiedzi w terminie do 48 godzin zawierającą:

3. W przypadku akceptacji ceny oraz terminu wykonania usługi należy dokonać wpłaty uzgodnionej kwoty na podane w potwierdzeniu konto.

4. Po otrzymaniu zapłaty przesłana zostanie opinia prawna bądź pismo we wskazanym wcześniej terminie.

Wysłanie wypełnionego Formularza Kontaktowego bądź wysłania maila z zapytaniem o wycenę nie rodzi jakichkolwiek zobowiązań po stronie wysyłającego.

Wszelkie przekazane przez Państwa informacje objęte są tajemnicą adwokacką.

FORMULARZ KONTAKTOWY

akceptuję regulamin świadczenia pomocy prawnej drogą elektroniczną

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałeś/aś poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Ewa Kamińska, ul. Skwerowa 10, 30-317 Kraków.