Kancelaria Adwokacka Kraków

Ewa Kamińska

Adwokat kraków

Kontakt

Kancelaria Adwokacka Ewa Kamińska

ul. Krowoderska 29/12

31-141 Kraków

NIP: 676-255-69-92

mail: kancelaria@adwokatkaminska.pl

tel: +48 667 696 633

 

Możliwość umówienia spotkania w każdy dzień tygodnia – po uprzedniej konsultacji telefonicznej.

 

Kancelaria jest położona w samym centrum Krakowa, co oznacza, iż mogą powstać trudności z zaparkowaniem samochodu. Istnieje możliwość zaparkowania przy ulicy ul. Krowoderskiej (objęta strefą płatnego parkowania), natomiast najbliższy parking strzeżony całodobowy znajduje się przy placu Biskupim.

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałeś/aś poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Ewa Kamińska, ul. Krowoderska 29/12, 31-141 Kraków.

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałeś/aś poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Ewa Kamińska, ul. Krowoderska 29/12, 31-141 Kraków.